Voleybol Müsabakaları Sona Erdi

Üniversitemiz ev sahipliğinde düzenlenen Üniversitelerarası Voleybol 1. Lig müsabakaları sona erdi. Karşılaşmalar sonucunda erkeklerde Giresun Üniversitesi, bayanlarda ise Hacettepe Üniversitesi birinci oldu. 

Voleybol Müsabakaları Sona Erdi 01

Bayanlarda birinci olan Hacettepe Üniversitesi sporcularına madalya ve kupalarını takdim eden Üniversitemiz Genel Sekreteri Hasan Özyurt; “Voleybol 1. Lig grup birinciliği müsabakalarına ev sahipliği yaptık. Müsabakalara beş farklı üniversiteden dört erkek, beş bayan takımı ile birlikte 180 kız ve erkek sporcu katıldı. Müsabakalar neticesinde erkeklerde Giresun Üniversitesi, bayanlarda Hacettepe Üniversitesi birinci oldu. Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu yetkililerine, hakemlerimize, takımların teknik ekiplerine ve centilmence yarışan tüm sporcularımızı kutluyorum. Elazığ’da oynanacak olan Süper Lig’e çıkma maçlarına katılacak takımlara da başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Voleybol Müsabakaları Sona Erdi 02

Sporculara yapılan kupa ve madalya töreninin ardından birinci olan Hacettepe Üniversitesi sporcusu Irmak Gürsoy: “Aslında her maç zordu. Amasya’dan birinci olarak ayrılıyoruz. Elazığ’da Süper Lig’e çıkma maçları oynayacağız. Orada daha zorlu maçlar bizi bekliyor. Ev sahibi Amasya Üniversitesine teşekkür ediyoruz.” dedi. 

Voleybol Müsabakaları Sona Erdi 03

 Voleybol Müsabakaları Sona Erdi 04

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü