Her Zaman Üniversitemizin Yanındayız

Esnaf Odaları Başkanı İsa Köse, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mürsel Çapkın ve Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hatay Karaman Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay’ı makamında ziyaret ettiler.

Her Zaman Üniversitemizin Yanındayız

Üniversitemizi ve öğrencilerimizin varlığının Amasya’ya değer kattığını kaydeden konuklar; şehrimizin ve üniversitemizin sürekli geliştiğini, tüm paydaşlarla beraber hizmet kalitesini yükseltmeye çalıştıklarını, her zaman üniversitemiz yanında olduklarını ifade ederek yeni akademik yılda başarılar dilediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Orbay; Amasya Üniversitesinin 18 bini aşkın öğrencisi ve çalışanlarıyla birlikte yaklaşık 20 bin kişilik bir aile olduğunu; Amasya kentinin ise esnafıyla, zanaatkarıyla, vatandaşlarıyla tüm paydaşlarıyla bu aileyi bağrına bastığını kaydetti. Yeni akademik yılda da sivil toplum kuruluşlarıyla beraber birçok eğitim, proje, etkinlik düzenleyeceklerini kaydeden Orbay; ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür etti.

 

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü