Rektörümüzden İlimiz Valisine Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, İlimiz Valisi Dr. Osman Varol’u makamında ziyaret etti.

1 (1) (5)

Prof. Dr. Elmacı’yı tebrik ederek yeni görevinde başarılar dileyen Vali Varol; üniversitemizle hep iş birliği içerisinde olduklarını; bugünden sonra da bu iş birliğinin artarak sürmesini temenni ettiklerini ifade etti. Amasya Üniversitesinin şehrin güzide kurumlarından biri olduğunu belirten Varol; üniversitemizin yaptığı etkinliklerle, projelerle şehir hayatına renk ve canlılık kattığını, dün olduğu gibi bundan sonrada her zaman üniversitemizin yanında olacaklarını ifade etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Elmacı ise; ‘’Amasya gibi kadim bir şehirde bulunan Amasya Üniversitesine rektör olarak atanmamdan dolayı son derece mutlu ve gururluyum. Amasya halkıyla bugüne kadar gelinen noktayı daha ileri götürebilmek için halkımızla sıkı bir iş birliği içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Daha güzele, daha mükemmele ulaşmaya hep birlikte gayret edeceğiz. Bu süreçte tüm paydaşlarımızın desteğini yanı başımızda hissetmek bizleri daha da cesaretlendirecektir.

Bu amaçlarımıza ulaşmak için, genç ve dinamik kadromuzla, geleceğimizin sahibi değerli gençlerimizi öğrenci merkezli bir eğitim anlayışıyla, geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz. Üniversitemizin bugüne kadar olduğu gibi gelecekteki çalışmalarında da odak noktasında öğrencilerimizin bulunacağını ve öğrencilerimizin başarılı olması için elimizden gel her şeyi yapmaktan kaçınmayacağımızı özellikle belirtmek isterim.

Şimdiden desteklerinden ve katkılarından dolayı tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyor; desteklerini bekliyorum.’’ cümlelerini kaydetti.

1 (3) (3)

Prof. Dr. Süleyman Elmacı, Vali Dr. Osman Varol’a Amasya’yı konu edinen iki kitabını takdim etti.

 

 

 

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü