Oda Başkanları Ziyareti

Amasya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanı İsa Köse, Amasya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hatay Karaman, Amasya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mürsel Çapkın, Amasya Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Zafer Biçer, Genel Sekreter Aydın Bozkurt, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Amasya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanı İsa Köse üniversitemizle iş birliğini önemsediklerini bu bağlamda hayata geçirilen ortak projelerin artarak devam etmesi temennisinde bulundu. Köse; Amasya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği olarak Amasyalı vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Şehrin tüm unsurlarıyla iş ve güç birliğiyle çalışma gayreti içinde olduklarını kaydeden Rektör Elmacı; ‘’Amasya’mızın potansiyellini en etkili ve verimli şekilde kullanabilmemizin yolu odalarımızın da katılımıyla bütün kurumlarımızın iş birliğiyle mümkündür.  Odalarımızla birlikte ürettiğimiz projeler, üniversitemizin ve şehrimizin gelişimine daha da ivme kazandırmaktadır. Bu bağlamda tüm odalarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum.’’ dedi.

IMG_5083

 

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü