‘’Çevreci Kampanyalardan Memnunuz’’

Amasya Belediye Başkanı ve AK Parti belediye başkan adayı Cafer Özdemir, milletvekilleri ve il teşkilatı üniversitemizi ziyaret etti. Rektörümüz Orbay, üniversite çalışanları ve tüm birimlerimizi ziyaret eden Özdemir ve beraberindekiler personelimizle bir süre sohbet etti.

ak 1a

Tüm kurumlarla olduğu gibi üniversitemizle de her zaman eş güdümlü çalıştıklarını ifade eden Başkan Özdemir; üniversite-belediye iş birliğiyle Amasya'nın yararına olan her konuda ortak projeler üretildiğini söyledi.

ak 2

Bu projelerin geri dönüşlerinin ise kamu yararı açısından oldukça verimli olduğu söyleyen Özdemir; Rektörümüz Orbay başta olmak üzere tüm üniversite camiasına Amasya'ya katkılarından dolayı teşekkür etti.

ak 3

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ise seçim sürecinin yaşandığı dönemde tüm siyasi partilerin çevreci ve insan odaklı kampanyalar yürüttüğünü; Amasya Üniversitesi ailesi olarak bundan son derece memnun olduklarını kaydetti. Partilerin ortaya koyduğu projelerin ilimiz ve bölgemizi daha ileri noktaya taşıyacağına inandıklarını belirten Orbay; Amasya Belediye Başkanı ve AK Parti belediye başkan adayı Cafer Özdemir ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek seçimlerde başarılar diledi.

ak 4

ak 5

ak 6

 

 Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü