Amasya Üniversitesi ile Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

01 (10)

Amasya Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleştirilen Eğitimde İş Birliği Protokolü Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı ve Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu tarafından imzalandı.

Uygulanacak bu protokol ile Amasya Üniversitesi öğretim üyeleri ile Merzifon Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Macit Zeren Fen Lisesi 11. ve 12. Sınıf öğrencilerinin meslek seçimlerine destek olmak, sosyal ve fen bilimleri alanında ortak çalışmalar yürütmeleri amaçlanmıştır.

Rektör Prof. Dr. Süleyman Elmacı; “Merzifon Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Macit Zeren Fen Lisesi Okulu öğrencilerine hayırlı olmasını dileyerek, Üniversitemizin tüm imkanları ile öğretmen ve öğrencilerimizin yanındayız dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu ise; Amasya Üniversitesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen İş Birliği Protokolüne üniversitenin tüm imkânlarıyla destek veren Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Elmacı’ya teşekkür ederim dedi.

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü